ירוק בעיניים - דירת קבלן ביבנה

דירה | יבנה | 110 מ"ר + 12 מ"ר מרפסת

זוג הורים ושתי בנות קטנות אשר רכשו דירת קבלן, שזכיתי לקבל כבר בשלב תכנון בניית הבניין ,מה שאפשר לי לתכנן ולהתאים את הדירה לצרכי המשפחה עוד בשלב ההתחלתי של הבניה.

הדירה עברה שינוי משמעותי בתכנון הפנים החל מתכנון רעיוני ועד לתוכניות העמדה וביצוע מדויקות לקבלן ולשאר בעלי המקצוע.
הבית כולו מעוצב בסגנון מודרני עכשווי, חדש ומזמין ושומר על קו עיצובי חם באמצעות גווני העץ המשולבים בו מבלי להתפשר על תכנון נגרות מדויק בהתאם לצרכי הלקוח.
את החלל הציבורי רצו להשאיר מרווח ופתוח כך שאת פני הנכנסים לבית מקבלת פינת אוכל מרשימה הנושקת בהרמוניה לסלון ומשקיפה אל המרפסת וצופה אל הנוף האורבני המיוחד המשקיף ממנה.

לבקשת המשפחה שאוהבת לארח ניתנה התייחסות רבה למטבח ולמקומות הישיבה בו, דלתות המטבח מחורצות בצבע אפוקסי אפור בהיר ושולב אי ישיבה בצבע אפור בטון עם משטח אלון מבוקע היוצר שילוב עדכני חמים. על מנת ליצור מקומות אחסון רבים במטבח בחרנו להגדיל את הקיר אליו צמודים ארונות גבוהים ויצרנו מהם מקומות אחסון רבים הנותנים מסגרת למקרר.
בסלון לא רצינו לוותר על הנוף האורבני הנשקף דרך המרפסת ולכן בחרנו בווילון שקוף שתורם להכנסה של החוץ פנימה, בעלי הדירה הדגישו את הרצון במסך טלוויזיה גדול במיוחד וכדי להדגשו יצרנו ארון גדול בגוון אפור בהיר עם מקומות אחסון גלויים ונסתרים.
חדרי השינה וחדרי הרחצה עוצבו בצורה שתתאים לכל אחד מהדיירים באופן אישי והחשיבות העליונה בעיצוב הייתה לתכנון קפדני ופונקציונלי של כל אחד מהחללים בבית.
היה לי חשוב שהבית ידבר בשפה אחת. כמו כן שהחלל יהיה מואר בשפע של אור ויתאים בצורה מדויקת לצרכיהם של המשפחה.